Firma

Yiannis Papadopoulos
CEO

W roku 2011 Yiannis Papadopoulos, założyciel firmy badawczej Amer World Research, zajmującej się pionierskimi badaniami rynkowymi na rynkach rozwijających się, a następnie współwłaściciel firmy badawczej Amer Nielsen Research, zdecydował się na rozpoczęcie nowego projektu biznesowego. O podjęciu takiej decyzji zadecydowały dwa główne czynniki:

Z jednej strony, ogromny rozwój technologiczny w ostatnich latach, zmieniający nie tylko handel detaliczny i jego otoczenie, umożliwiając klientom korzystanie z platform online dla wyrażania swoich opinii, ale także dający szerokie możliwości analizy danych i badań.

Z drugiej strony, ze względu na zmieniające się wymagania klientów, tradycyjne informacje marketingowe stały się niewystarczające, by sprostać tym oczekiwaniom.

Powstanie firmy RetailZoom to wyjście naprzeciw potrzebom klientów poprzez wykorzystanie w pełni potencjału, jaki niosą w sobie dane z handlu detalicznego.

Doświadczeni fachowcy, korzystający z innowacyjnych form podejścia do badań, stanowią trzon firmy RetailZoom. Nasza praca z danymi transakcyjnymi, danymi z kart lojalnościowych, opiniami klientów oraz danymi z klasycznych badań handlu detalicznego wspiera sieci handlowe i producentów w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych.

Klienci

Kim jesteśmy

Kontakt

Centrala

8 Vassiliou Voulgaroktonou Street,
Nicosia 1010,
Cyprus

E-mail: info@retailzoom.net